İç mimarlar kişilerin talep ettiği alanları yeniden inşa ederek dekore etmesini sağlamaktadır. Bu işlemi yaparken çizim ve uygulamaları da kontrol ederler. Yeniden dekore edilmesi gereken alanı kişilerin isteklerine uygun şekilde estetiği ön plana da katarak yeniden dekore eder. Dekorasyona ve tadilatlara yeni bir bakış açısı kazandırarak yön veren bu kişiler maksimum seviye de işlevselliği önem vermektedir. Bunun yanı sıra da özel tasarımları ile ön plana çıkmayı başarmaktadırlar. Kişi ya da kişilerin istekleri doğrultusunda özenli şekilde sunulan görevleri yerine getirirler. Müşteri memnuniyeti sağlayabilmek adına bilgilendirmeleri de yaparak onay alırlar.

İç mimari bulunduğumuz çağda oldukça fazla gelişim gösteren alanlar arasında yer almaktadır. Kentsel dönüşümün artması ve yaşamın daha da hızlanmasıyla birlikte yeni binaların inşası da oldukça hızlanmıştır. Ev, ofis ya da fabrikalarda dış tasarımların kusursuz olması kadar bireyin yaşam alanı olarak görülen iç tasarımlar da kusursuz olmalıdır.

İç mimarlık fiyat incelemesi yapan herkes için belirli konu ve başlıklar ön plana çıkmaktadır. Burada en önemli olan şey ise iç mimarlığın kapsamı ve çalışmalarında gösterdiği kalitedir.

Evsa İç Mimarlık Hizmetleri Nelerdir?

İstanbul iç mimarlık lider firmaları arasında yıllardır yer edinmeyi başarmış olan Evsa iç mimarlık olarak evinizi, ofisinizi ya da fabrikanızı bütçenize uygun şekilde tasarlıyoruz. Öncelikle işlemlere başlamadan önce uzman çalışma arkadaşlarımızdan bir danışman sizlerle iletişime geçerek istekleriniz ve bütçenize uygun olan tasarımları seçmenize yardımcı olmaktayız. Hemen ardından hayallerinizdeki yaşam alanına kavuşmak mümkündür. Vermiş olduğumuz hizmetler arasında ev tadilatı, anahtar teslim ev tadilatı, ofis ya da fabrika tadilatı olarak sizler hizmet vermekteyiz.

Öncelikle eğer yeni bir yere taşınma fikriniz varsa iç tasarımlar için yapılacak iki durum bulunur. İlki için uygun bir zamanınız olmalı. Neredeyse gününüzün büyük bir çoğunluğu ev ya da ofisinizin iç tasarımına ayırmanız gerekebilir. Pek tabii bu durum her zaman pek de mümkün bir durum değil. Bu gibi durumlarda ise isteklerinize tam anlamı ile yanıt verebilecek uzman iç mimarlar ile çalışarak hayallerinizdeki eve kavuşabilirsiniz.

img

Fabrika Tadilatı İstanbul

Üretim ve planlamanın adresi olan fabrikalar, ortaya koydukları ürünlerle beraber gelişimini sürdürmektedir. Elbette ki bir firmanın sağlıklı ortamda ortaya koyduğu ürünler önemli olacaktır. Müşterilerin nezdinde bir firmanın ve fabrikanın iyi görünmesi, itibar açısından çok büyük...

İncele...
img

Mutfak Tadilatı, Dekorasyonu İstanbul

Yaşam mekânlarının belki de en kullanışlı alanıdır mutfaklar. Özellikle bayanların mutfak hassasiyeti herkes tarafından çok iyi bilinmektedir. Geniş, düzgün planlamalı ve kullanışlı bir mutfak, herkesin ortak isteği olabilir. Hayat standardını ve yaşam kalitenizi yükseltmek istiyorsanız...

İncele...
×
Telefon

0222 330 3050

Mail

info@gesproje.com.tr

Adres

Hoşnudiye Mh. 732 Sk. Bulvar 28 Plaza No:28/42 Tepebaşı Eskişehir

    Call Now Button