Anahtar teslim ev tadilatı, evinizin içerisinde yer alan tadilat işlemlerinin tüm bölümlerinin kişinin isteğine uygun şekilde yenilenmesi işlemini ifade eder. Çatıdan bodruma kadar evin tüm bölümlerini kapsayan tadilat türü olarak da bilinir. Anahtar teslim tadilat işleri evin durumu, kişinin istekleri, tadilat için ayrılmış bütçe ve yeniliklerde hazırlanan proje kapsamına göre Asel İç Mimarlık tarafından belirlenen işlemleri kapsar.

Anahtar teslim ev tadilatı için altı temel unsur bulunur. Öncelikle ihtiyaç ve eksiklerin ne olduğu tespit edilir. Ardından bu ihtiyaçlara uygun şekilde maliyet hesaplaması yapılır. Maliyetler belirlendikten sonra hem işçiliği hem de malzemesi kaliteli olan bir firma seçilmelidir. Firma seçimi için detaylı araştırmalar yapılmalıdır. Seçilen firmadan fikir alış verişi yapılmalı ve yaşam alanını en kullanışlı ve konforlu hale getirebilmek için gerekli olanlar belirlenmelidir. Firma ile anlaşma yapıldıktan sonra işe başlanılır.

Anahtar Teslim Ev Tadilat Hangi İşlemleri Kapsamaktadır?

Ev sahibi tarafından isteğine uygun şekilde anahtar teslim ev tadilatı işleri aşağıda belirtilen maddelere uygun şekilde planlanır. İstek, ihtiyaç ve bütçeye uygun şekilde tadilat işlemleri gerçekleştirilir. Tüm işlemler bittikten sonra iç ve dış dekorasyon için ev yeni bir görünüme kavuşarak sizlere harika bir yaşam alanı sunar.

 • Elektrik, su ya da doğal gaz tesisatları içerisinde arızalı ya da yıpranmış olan kısımlar
 • Eviniz için sonradan eklenen tesisat borularının duvar içerisine alınarak görünümünü gizlemek
 • Muslukların değişimi
 • Zemin döşemelerinin yenilenmesi
 • Priz ve elektrik anahtarlarının değişimi
 • Pencere çerçevelerinde ihtiyaç varsa yenilenmesi
 • Banyo içerisinde yer alan küvet, klozet ya da duşa kabinin yenilenmesi
 • Mutfak dolaplarının yenilenmesi
 • Mutfak tezgahı ve ara fayansların yenilenmesi
 • Dış kapı ve iç kapıların ihtiyaç haline göre yenilenmesi
 • Tavan, alçıpan ya da geri tavan yenilenmesi
 • Çatı tadilatının yenilenmesi
 • Ev sahibinin isteği üzerine ev dekorasyonunun yenilenmesi

Anahtar Teslim Ev Tadilatı Kaç Gün Sürer?

Asel İç Mimarlık olarak sıkça almış olduğumuz sorulardan bir tanesi anahtar teslim ev tadilatının süresidir. Anahtar teslim ev tadilatı süresi pek çok faktöre göre değişiklik gösterebilir. Mutfak dolabı, fayans ya da parke uygulamalarının yapılıp yapılmayacağı, tesisat değişimi, duvar kağıdı yapımı olup olmaması, ev içerisinde eşyaların olması anahtar teslim ev tadilatı için gereken süreyi etkileyen faktörler arasında yer almaktadır. Asel İç Mimarlık internet sitesi üzerinden bizlerle iletişime geçerek daha ayrıntılı ve net bilgiler alabilmeniz mümkündür.

Anahtar Teslim Ev Tadilatında Asel İç Mimarlık Olarak Neler Yapıyoruz?

Asel İç Mimarlık olarak yapmış olduğumuz anahtar teslim ev tadilat işlerinde tamamen müşterimizin ihtiyaç ve görüşlerine uygun şekilde çalışma sürdürmekteyiz. Tüm tadilat uygulamaları müşteriden müşteriye farklılık göstermektedir. Kişiye uygun şekilde çözüm önerileri üreterek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmaktayız.

img

Mutfak Tadilatı, Dekorasyonu İstanbul

Yaşam mekânlarının belki de en kullanışlı alanıdır mutfaklar. Özellikle bayanların mutfak hassasiyeti herkes tarafından çok iyi bilinmektedir. Geniş, düzgün planlamalı ve kullanışlı bir mutfak, herkesin ortak isteği olabilir. Hayat standardını ve yaşam kalitenizi yükseltmek istiyorsanız...

İncele...
img

Ev Yenileme Hizmeti İstanbul

Zaman içerisinde ikamet ettiğiniz mekânlar yani evleriniz, elbette eskiyecek ve yeni tretleri yakalama  konusunda geri planda kalacaktır. Yenileme çalışmaları ile birlikte bu konudaki sorunları çözmek elbette ki kolay. Yaptığı profesyonel çalışmalarla birlikte firmamız...

İncele...
×
Telefon

0222 330 3050

Mail

info@gesproje.com.tr

Adres

Hoşnudiye Mh. 732 Sk. Bulvar 28 Plaza No:28/42 Tepebaşı Eskişehir

  Call Now Button